Deluxia Dragos

Aktif Portföyler (0)

Satmak, Kiraya vermek, Almak ya da Kiralamak için Bize Ulaşın!

Ad Soyad:
Telefon :
E-posta:
Mesajınız :

Bildirdiğiniz cep telefonu ve e-posta adresinize bilgilendirme ve tanıtım mesajlarımızı göndermemize izin veriyorsanız bu kutuyu işaretleyin.
 


Deluxia Dragos, göletlerle çevrili, çağdaş mimarinin en özgün eserlerinden biri olarak yükseliyor.
25 katlı dev bir rezidans bloğu olarak inşa edilecek Deluxia Dragos, ayrıcalıklara dolu bir dünyanın kapısını ardına kadar açıyor. İster home office olarak kullanabileceğiniz, ister konforlu yaşam için seçeceğiniz stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin her m²’si sizi ve ailenizi özenle ağırlamaya hazır.

Denize nazır, hayalinizdeki ev hazır

Deluxia Dragos, İstanbul’un en gözde yerleşimlerinden biri olan Dragos’ta, denizin çok yakınında kuruluyor. Metro durağına yürüme mesafesinde, sahil yolu ve E5 arasında bulunan Deluxia Dragos, eşsiz konumuyla hem alternatif ulaşım imkanı sunuyor hem de denizden kopmadan şehirle kolayca bağlanmanızı sağlıyor. Kartal’da yeni yapılan dünyanın en büyük Adliye Sarayı’na yakınlığı ise evinizin gün geçtikçe daha da değerli hale gelmesine imkan tanıyor.

Yarın bugünden çok daha güzel olacak

Hayat her anlamda yorucu ve yıpratıcı. Onu daha güzel kılmak, iş dışındaki tüm zamanınızı arzuladığınız gibi yaşamak ise neredeyse hayal gibi. Fakat hayallerinize ulaşmak artık imkansız değil.

Bir düşünün, işten yorgun argın evinize dönüyorsunuz. Şehrin tozu dumanından kısa bir yol katederek hemen uzaklaşıyorsunuz.

Aracınızı size özel kapalı otoparkınıza park edip, kendinizi havuzun serin sularına atıyorsunuz. Havuz çıkışı kısa bir sauna seansı ile üzerinizdeki tüm negatif yükler buharlaşıp gidiyor. Fitness Center’da Plates dersinden çıkan eşinizle buluşuyor, çocuk klubünde arkadaşlarıyla oynayan küçük kızınızla beraber evinizin yolunu tutuyorsunuz. Tabi tek bir asansör yolculuğu kadar uzun bir yol bu. Akşam keyfiniz bununla da kalmıyor. Marmara’nın masmavi sularına baktığınız balkonunuzda keyifli bir akşam yemeği yiyor, belki de ‘ne iyi yaptık’ dercesine eşinizle bir an göz göze geliyor ve gülümsüyorsunuz. İşte Deluxia Dragos’un lüks ve mutlulukla bezenmiş hayat kavramından bahsediyoruz size. Çocuğunuzu parka götürmek, fitness’a gitmek gibi meşguliyetlerle uğraşmadığınız, yollarda hayatınızdan çalmadığınız bir yaşam bu. Aradığınız her şeyin, sosyal birimler ve rezidans hizmetleri sayesinde elinizin altında olduğu bambaşka bir yaşam...


 
Uzmanlık Alanlarımız
Residence/Konut
Proje Pazarlama
Ofis Katları
Plazalar
Mağazalar
Dükkanlar
Fabrikalar
Depolar
Turistik Tesisler
Konut/Ticari/Sanayi Arsaları
Satılık Daire Kartal
Uzmanlık Alanlarımız
Satılık Daire Ataşehir
Satılık Daire Kartal
Satılık Daire Sancaktepe
Kiralık Daire Kartal
Kiralık Daire Ataşehir
Satılık Ofis Kartal
Satılık Ofis Kadıköy
Satılık Ofis Ataşehir
Kiralık Ofis Kartal
Kiralık Ofis Kadıköy
Kiralık Ofis Ataşehir
Uzmanlık Bölgemiz
Kartal
Ataşehir
Sancaktepe
Kozyatağı
Kadıköy
Üsküdar
Ümraniye
Dudullu
Şerifali
Kurtköy
Pendik
İstanbul Finans Merkezi
Kadıköy-Kartal-Pendik Metro Hattı
Hizmetlerimiz
Ücretsiz Ekspertiz
Pazarlama
Portföy Sunumu
Müşteri Analizi
Kiralama/Alım Şartlarının Müzakeresi
Hukuki Sözleşme
Gayrimenkul Teslimi
Sözleşme Feshi
Gayrimenkulün Teslim Alınması
Hakkımızda
RE/MAX International
RE/MAX Türkiye
Kişisel Verilerin Korunması
İletişim
+90 (216) 706 6676 (pbx)
+90 (549) 506 6676 ( WhatsApp)
+90 (216) 706 6876 (faks)tasarım ve kodlama