Antorman

Aktif Portföyler (0)

Satmak, Kiraya vermek, Almak ya da Kiralamak için Bize Ulaşın!

Ad Soyad:
Telefon :
E-posta:
Mesajınız :

Bildirdiğiniz cep telefonu ve e-posta adresinize bilgilendirme ve tanıtım mesajlarımızı göndermemize izin veriyorsanız bu kutuyu işaretleyin.
 


500 yıllık bir orman, yıllardır hüküm süren bir yeşillik...
Çekmeköy’ün geçmişi, bundan yüzyıllar öncesine, Osmanlıİmparatorluğu’na dayanıyor. Bugün, İstanbul’un en yeşil, oksijeni en bol alanlarından biri olan Çekmeköy, bundan 500 yıl önce de aynıözellikleriyle Osmanlı’da tanınmış, ün salmış.

500 yıl önce insanların ormancılık yapmak üzere yerleştikleri bu yer, değerinden hiçbir şey kaybetmemiş. Aksine bugün düşünüldüğünde, nadir rastlanan bir güzellik olarak değerine değer katmış.

Yüzyıllar önce Osmanlı padişahlarının, soylu paşaların, saygın devlet adamlarının, günlük gezileri için tercih ettiği Çekmeköy’de bugün yepyeni bir hayat başlıyor.

Yeşilin kaç farklı tonu olabilir?
Hafta sonları, akşamları, her fırsatta, parklara, bahçelere akın eden insanları düşünün. Çocukların piknik alanlarına eski resimlerden baktığı, grinin hâkim olduğu, kasvetli bir yaşamdan kurtulma çabaları...

Şimdi sizi bir nefeste Antorman’ın içine çekelim. Deniz yeşili, çimen yeşili, zeytuni, cennet yeşili, bahar yeşili, camgöbeği, zümrüt yeşili, nil yeşili, çakır, çağla yeşili... Gözleriniz artık yeşilin tüm tonlarına aşina.

Antorman’da yeşilin her tonunu saklayan, koruyan ve özenle yaşatan bir doğallık hâkim. Doğanın ve uçsuz bucaksız bir ormanlık alanın tam kalbinde yer alan Antorman’da daha önce hiç görmediğiniz, el değmemiş bir doğal yaşam alanı içinde hayatınızı sürdürebilirsiniz. Keyifle, mutlulukla, doğallıkla...

Bugün hayat sizi nereye götürüyor?
İstediğinizde kendi başınıza kalabileceğiniz, istediğinizde komşularınızı hemen yanınızda bulabileceğiniz büyülü bir yer. Böyle bir dengeyi kurmak, bugün İstanbul’da yaşayan çoğu insan için büyük bir lüks.

Şehir hayatının zorlaştırdığı komşuluk ilişkileri, Antorman’daki hayatınızın doğal akışı içinde yer alıyor. Buradaki yaşam size, aynı yerde, aynı fikirle yaşayan insanların bir arada neler yapabileceğini keşfetme imkânı tanıyor.

Şimdi önünüzde iki seçenek var: Ya Ant Yapı dostlarına katılacaksınız ya da bu dostluğa özenerek bakacaksınız.

Antorman`da
Açık ve kapalı yüzme havuzlarıyla doğanın kalbindesuyun en saf halini hissedeceksiniz.
Fitness ve wellness dünyasıyla iç huzurunuz tüm dünyaya yayılacak. Yenilenip rahatlayacaksınız.
Zengin yemek alanlarıyla hayatın tadına varacaksınız.
Oyun alanları ve parklar sayesinde çocuklarınızın mutluluğu ve güvenliğini garanti altına alacaksınız.
Doğal yürüyüş parkurlarıyla adım adım daha sağlıklı bir hayata yaklaşacaksınız.

Daha sosyal bir hayat istemeniz çok doğal
Bir evin dört duvardan oluşmadığını hepimiz biliriz. Her evin dış cephesini değiştirebilirsiniz, iç dekorasyonunu yenileyebilirsiniz ama çevresini olduğu gibi kabullenirsiniz. İşte bu yüzden her ev, çevresiyle değerlenir ve değerlendirilir.

Yaşam ve eğlence alanlarını kusursuz bir dengeyle sunan Antorman’da inşa edilen her yapı, doğaya ve sizin isteklerinize saygılı. Burada ihtiyaç duyduğunuz her şey var, fazla olduğunu hissedeceğiniz hiçbir şey yok.


Antorman’ın İstanbul’da olduğuna inanmak zor
Çoğu insanın emeklilik hayali, gençliğinde yaşayamadıklarını yaşamak. İnsanlar daha bugünden uzaklara yerleşmenin, sessiz ve sakin bir hayatın hayalini kurmaya başlıyor. Artık İstanbul’da yaşanan bugün, çoğunlukla yarına açılan bir kapı.
Oysa, hem İstanbul’da yaşayıp hem de bu kapıdan her gün yeniden geçmek mümkün. İstanbul’un tüm olumsuz taraflarından uzakta olan Antorman, size huzurlu bir hayatın uzaklarda olmadığını kanıtlıyor. Bu sessiz ve güzel hayatı kendinize çok yakın hissedebilirsiniz. Hisleriniz sizi yanıltmıyor çünkü Antorman, şehrin her iki yakasına da çok yakın.


 
Uzmanlık Alanlarımız
Residence/Konut
Proje Pazarlama
Ofis Katları
Plazalar
Mağazalar
Dükkanlar
Fabrikalar
Depolar
Turistik Tesisler
Konut/Ticari/Sanayi Arsaları
Satılık Daire Kartal
Uzmanlık Alanlarımız
Satılık Daire Ataşehir
Satılık Daire Kartal
Satılık Daire Sancaktepe
Kiralık Daire Kartal
Kiralık Daire Ataşehir
Satılık Ofis Kartal
Satılık Ofis Kadıköy
Satılık Ofis Ataşehir
Kiralık Ofis Kartal
Kiralık Ofis Kadıköy
Kiralık Ofis Ataşehir
Uzmanlık Bölgemiz
Kartal
Ataşehir
Sancaktepe
Kozyatağı
Kadıköy
Üsküdar
Ümraniye
Dudullu
Şerifali
Kurtköy
Pendik
İstanbul Finans Merkezi
Kadıköy-Kartal-Pendik Metro Hattı
Hizmetlerimiz
Ücretsiz Ekspertiz
Pazarlama
Portföy Sunumu
Müşteri Analizi
Kiralama/Alım Şartlarının Müzakeresi
Hukuki Sözleşme
Gayrimenkul Teslimi
Sözleşme Feshi
Gayrimenkulün Teslim Alınması
Hakkımızda
RE/MAX International
RE/MAX Türkiye
Kişisel Verilerin Korunması
İletişim
+90 (216) 706 6676 (pbx)
+90 (549) 506 6676 ( WhatsApp)
+90 (216) 706 6876 (faks)tasarım ve kodlama