Aeropark

Aktif Portföyler (0)

Satmak, Kiraya vermek, Almak ya da Kiralamak için Bize Ulaşın!

Ad Soyad:
Telefon :
E-posta:
Mesajınız :

Bildirdiğiniz cep telefonu ve e-posta adresinize bilgilendirme ve tanıtım mesajlarımızı göndermemize izin veriyorsanız bu kutuyu işaretleyin.
 


Sabiha Gökçen Havalanının bulunduğu İstanbul'un en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Kurtköy'de konumlanmış olan AEROPARK, ofis ve konut alanlarının olduğu karma bir gayrimenkul projesidir.
55.000m² inşaat alanına sahip projede, 2.000 m²'si perakende alanı olmak üzere 28.000 m² kiralanabilir alanı olan projenin mimari projesi TABANLIOĞLU MİMARLIK tarafından üstlenilmiştir. Projenin 16.000 m²'si Türkiye'nin 2. büyük hava yolu şirketi Pegasus Hava Yolları tarafından ve 18.000 m²'si ise Türkiye'nin lider telekomünikasyon şirketi Netaş tarafından kiralanmıştır. Pegasus Hava Yolları tarafından kiralanan 16.000 m² Ofis ve Simülatör Eğitim Merkezleri Haziran 2012'de tamamlanmış olup, projenin tamamı 2013 yıl sonunda teslim edilmiştir.
Genel Özellikler;
Asansör, Kapalı Otopark, Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, Oto Kuaför, Güvenlik Kameraları, Kapalı Devre Video Sistemi, 24 Saat Güvenlik Görüntülü İnterkom, Resepsiyon, Güvenlikli Giriş Konut Güvenliği, Çelik Kapı, Otomatik Yangın Söndürme Sistemi, Yangın ve Duman Detektörü, Sosyal İmkanlar, Restoran / Cafe, Fiber Optik İnternet Altyapısı, Hidrofor Merkezi, Sıcak Su Doğalgaz, Su Deposu, Klima, Paratoner, Teknik Servis, 24 Saat Teknik Servis, Jeneratör, Uydu TV Altyapısı, Balkon, Teras, Merkezi Isıtma, Asansör, Ankastre Mutfak, Masif Parke, Mermer / Doğal Taş Kaplama, Yangın ve Duman Detektörü, Sprinkler Yangın Söndürme Sistemi, Çelik Kapı, Klima, Merkezi Soğutma sistemi…

Esas Holding, "Aeropark" projesi ile 2 ayrı yarışmada 3 ödül aldı. Proje Leaf International Awards 2014'te "Yılın Karma Yapısı",

Internatıonal Property Awards yarışmasında ise, "Türkiye'nin En İyi Yapısı" ve "Avrupa'nın En İyi Karma Yapısı" seçildi.


 
Uzmanlık Alanlarımız
Residence/Konut
Proje Pazarlama
Ofis Katları
Plazalar
Mağazalar
Dükkanlar
Fabrikalar
Depolar
Turistik Tesisler
Konut/Ticari/Sanayi Arsaları
Satılık Daire Kartal
Uzmanlık Alanlarımız
Satılık Daire Ataşehir
Satılık Daire Kartal
Satılık Daire Sancaktepe
Kiralık Daire Kartal
Kiralık Daire Ataşehir
Satılık Ofis Kartal
Satılık Ofis Kadıköy
Satılık Ofis Ataşehir
Kiralık Ofis Kartal
Kiralık Ofis Kadıköy
Kiralık Ofis Ataşehir
Uzmanlık Bölgemiz
Kartal
Ataşehir
Sancaktepe
Kozyatağı
Kadıköy
Üsküdar
Ümraniye
Dudullu
Şerifali
Kurtköy
Pendik
İstanbul Finans Merkezi
Kadıköy-Kartal-Pendik Metro Hattı
Hizmetlerimiz
Ücretsiz Ekspertiz
Pazarlama
Portföy Sunumu
Müşteri Analizi
Kiralama/Alım Şartlarının Müzakeresi
Hukuki Sözleşme
Gayrimenkul Teslimi
Sözleşme Feshi
Gayrimenkulün Teslim Alınması
Hakkımızda
RE/MAX International
RE/MAX Türkiye
Kişisel Verilerin Korunması
İletişim
+90 (216) 706 6676 (pbx)
+90 (549) 506 6676 ( WhatsApp)
+90 (216) 706 6876 (faks)tasarım ve kodlama